szefunio.pl Drewno_i_kartonyWypełniacze do paczek - rodzaje i zastosowanie
ocena ():

Wypełniacze do paczek - rodzaje i zastosowanie

berlin-1571046-1920.jpg

Po wybraniu odpowiedniego opakowania kartonowego do wysyłki kolejnym ważnym aspektem jest odpowiednie zabezpieczenie wszystkich przedmiotów znajdujących się w paczce, zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia ze szkłem, porcelaną, a także z przedmiotami, które mogą się łatwo uszkodzić lub porysować. Warto pamiętać, że przygotowują przesyłkę, należy wypełnić każdą pustą przestrzeń znajdującą się w kartonie, takie działanie zapobiegnie niechcianemu przemieszczaniu się towarów wewnątrz pudełka podczas dostawy. Unieruchomienie przedmiotów znajdujących się w przesyłce gwarantuje ich zwiększoną odporność na uszkodzenia. Jakie wypełniacze paczek wybrać?

Wewnętrzna amortyzacja a dobrej wielkości karton

Nawet w przypadku, gdy do wysyłanego towaru dobierzemy odpowiedniej wielkości karton http://www.kartony.info/ , musimy zadbać o odpowiednie wypełnienie wszystkich szczelin wewnątrz pudełka. Dobrym wypełniaczem cieszącym się dużą popularnością jest folia bąbelkowa zestawiona ze styropianem. Folią bąbelkową należy dokładnie owinąć każdy przedmioty osobno, aby artykuły się o siebie nie obijały, co mogłoby doprowadzić do ich całkowitego uszkodzenia. Folia bąbelkowa gwarantuje wysoką jakość ochrony wysyłanego towaru, a zarazem łatwo można ją dopasować nawet do niestandardowych kształtów. Co najważniejsze, folie bąbelkową można ponownie wykorzystać. 

Wypełniacze do paczek - inne rozwiązania

Dużą popularnością cieszy się specjalny papier do wypełnienia paczek, który pochodzi w 100% z recyklingu i ponownie może zostać poddany recyklingowi. Tani papier zajmuje mało miejsca i również można go dostosować do każdego wysyłanego towaru. Coraz chętniej używane są poduszki z powietrzem, które jednak nie nadają się zbyt dobrze do pakowania towaru z ostrymi krawędziami. Poduszki z powietrzem można recyklingować - świetnie sprawdzą się w przypadku ochrony lżejszych przesyłek. Kolejną opcją jest wypełniacz tekturowy, który świetnie stabilizuje nawet cięższe przedmioty i jest przyjazny dla środowiska. 

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Komentarze:

Najciekawsze

Podobne