szefunio.pl Drewno_i_kartonyPudła tekturowe
ocena ():

Pudła tekturowe

berlin-1571046-1920.jpg

Pudła z tektury stosowane są w wielu dziedzinach życia.

Wykorzystywane są na szeroką skalę w przemyśle, w sprzedaży wysyłkowej. Można w nich przenosić rzeczy podczas przeprowadzki, a nawet zakupy ze sklepu do mieszkania. Są funkcjonalne i użyteczne, dlatego też cieszą się bardzo dużą popularnością.

Liczne walory opakowań z tektury powodują, iż cieszą się one dużym zainteresowaniem.

 

Pudła tekturowe mają wiele zalet, a jedną z najważniejszych będzie szerokie zastosowanie oraz niewygórowana cena. Tektura wykorzystywana jest bardzo szeroko w branży spożywczej, gdyż nie zmienia smaku produktów, zachowuje ich walory estetyczne i odżywcze. Takie opakowanie należy do zdecydowanie lekkich, czyli wygodnych w ewentualnym transporcie. Co więcej - tego typu pudła są ekologiczne, albowiem wykonane są z naturalnych surowców. Mogą być poddane w całości procesowi recyklingu.  

A co z wadami pudeł z tektury?

Pudła tekturowe mają pewne ograniczenia dotyczące użytkowania, nie mogą być przeznaczone do pakowania każdego rodzaju produktów. Przede wszystkim należy uważać, aby nie przewozić czy też nie przenosić w nich przedmiotów zbyt ciężkich, które mogłyby tekturę przerwać. Tego typu pudła mają też ograniczoną odporność na działanie czynników zewnętrznych - przede wszystkim wody. 

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Komentarze:

Najciekawsze

Podobne