szefunio.pl Drewno_i_kartonyOpakowania foliowe
ocena ():

Opakowania foliowe

berlin-1571046-1920.jpg

Folie stretch to jedne z najbardziej popularnych i najczęściej używanych folii w różnych dziedzinach przemysłu. Folie tego rodzaju posiadają szereg zalet, takich jak wytrzymałość, termoizolacyjność i elastyczność. Wszystko to sprawia, że znajduje ona zastosowanie praktycznie w każdej dziedzinie życia.

Folie stretch są wyjątkowo doceniane przez firmy zajmujące się logistyką, rolnictwem oraz handlem, a zapotrzebowanie na tego rodzaju towary wciąż rośnie. Folia jest jednym z najbardziej trwałych, wydajnych i skutecznych sposobów na pakowanie towarów różnego typu. Wykorzystywana jest zarówno do pokrywania tunelów ogrodowych, jak i do pakowania różnego rodzaju wędlin czy kiełbas, ponieważ znacznie wydłuża ich termin przydatności. Opakowanie tego rodzaju ma również chronić przed wilgocią, zabrudzeniem, szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Folia stretch jest niezwykle uniwersalna. Doskonale sprawdza się jako materiał do pakowania produktów zarówno o małych, jak i o dużych gabarytach, a także o zróżnicowanej wadze.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Komentarze:

Najciekawsze

Podobne