Logowanie
Login:
Hasło:

Malowanie ścian kontra tapety

Strona główna -> Teksty -> Malowanie ścian kontra tapety

Malowanie ścian kontra tapety

Marzysz o idealnym wystroju swojego pokoju. Nie wiesz czy lepiej wybrać efektowną tapetę, którą nie będziesz musiał zmieniać przrez kilka lat, czy lepiej pomalować na jednolity kolor, który szybko i łatwo zmienisz, gdy tylko Ci się znudzi. 

 

 
Jeżeli Twoje ściany nie są w idealnym stanie, widać źle wykonane tynki gipsowe i nierówności, użyj tapety. Pozwoli Ci to w idealny sposób zamaskować nierówności. Ściana będzie wyglądała idealnie równo. Dodatkowo możesz wykorzystać coraz bardziej powszechne fototapety. Jeżeli marzysz o oryginalnym wnętrzu to jest to jedno z najlepszych rozwiązań. Coraz częsciej spotykamy fototapety ukazujące nie tylko pejzaże i kwiaty, ale również postacie czy abstrakcje. Wszystko zależy od Twojego stylu i upodobań. Tapety to nie jedyny sposób na ukrycie menkamentów ściennych. Możesz również posłużyć się własnną inwencją twórczą i stworzyć sam niepowtarzalny wzór na ścianie, używając wałków ze spcjalnie strzyżonym włosiem. 

Podobne artykuły

Obecnie mieszkanie czy dom można zaaranżować na tak wiele stylów, że ciężko czasami zdecydować się na jeden z nich. Aby wnętrze było spójne należy jednak wybrać konkretne wyposażenie i nie łączyć ze sobą wszystkiego, co nam się spodoba

Zobacz całość: Wnętrza nowoczesne kontra styl retro
Jadalnia, podobnie jak salon czy kuchnia, stanowi wizytówkę naszego domu, dlatego powinniśmy poświęcić chwilę uwagi na jak najlepsze jej przygotowanie.

Zobacz całość: Jadalnia wizytówką domu
Urządzając swoją kuchnię stoimy przed nie lada wyzwaniem, szczególnie jeżeli chodzi o odpowiedni dobór mebli i kolorystyki oraz zagospodarowanie sprzętów.

Zobacz całość: Urządzenie kuchni
W nowoczesnych domach już coraz rzadziej można spotkać zlewozmywaki, natomiast nawet mając zmywarkę warto go posiadać.

Zobacz całość: Zlewozmywak granitowy jednokomorowy w nowoczesnej kuchni